steiner

Kolimátory STEINER jsou určeny pro lovce a střelce, kteří hledají špičkovou kvalitu, kompatibilitu a přesnost. Nové kolimátory této značky umožní uživateli lepší periferní vidění a snadnější orientaci v rychle se měnící situaci. Díky tomu může lovec rychle reagovat a přesně mířit. Hledáte kolimátory pro míření na pohyblivé cíle? Na našem e-shopu se trefíte do černého. Vyberte si u nás kolimátor přesně podle svých představ!

Průhledové mířidlo Steiner S432

Toto mířidlo bylo vytvořeno s účelem stát se nejlepším mířidlem na trhu. Kombinuje kvalitní optiku, široké zorné pole a dostatečný prostor pro oči. Řada S vám poskytne vysokou přesnost a současně rychlé zacílení. Jednoduchá montáž a snadná manipulace z něj činí nejúčinnější mířidlo.

Steiner S432 nabízí nepřekonatelné zorné pole, 4 násobné zvětšení a vynikající řízení osvětlení. Bude perfektně fungovat i v těch nejobtížnějších podmínkách.

Kolimátory STEINER

Na našem e-shopu www.raj-myslivcu.cz si můžete prohlédnout kompletní nabídku kolimátorů od značky Steiner, stejně tak i zaměřovací zařízení dalších značek. Získáte přehled o technických parametrech jednotlivých zaměřovačů, možnostech použití a všech dalších výhodách, které vám koupě kolimátoru přinese. Užijte si lov tak jako nikdy předtím!

Steiner

Reflex Sight (MRS) s Picatinny šínou

Steiner

Micro Reflex Sight s univerzální šínou

Steiner

Průhledové mířidlo Steiner S332