HOLOSUN

Vyberte si z naší široké nabídky oblíbených kolimátorů HOLOSUN, které vynikají svou vysokou odolností zpětného rázu, volitelnou intenzitou osnovy a nejmodernějšími technologiemi. Mezi ty patří například noční vidění, G-senzor, KillFlash či solární panel. U nás naleznete kvalitní vlajkové modely značky HOLOSUN. Nový kolimátor zlepší vaši střelbu, stačí si vybrat!

Kolimátor Holosun HE512T GR

Špičkový kolimátor HE512T GR od renomované značky HOLOSUN se zelenou LED diodou. Tělo kolimátoru HE512T GR je vyrobené z titanu. Výkonné solární napájení, automatické zapnutí/vypnutí kolimátoru, možnost přepínat obrazce, vše podtrženo osvědčeným designem pro sportovní střelbu a lov.

HE512T GR patří k vlajkovým modelům značky HOLOSUN. Bez paralaxy s neomezeným očním reliéfem.

Kolimátor Holosun HS510C ELITE GREEN DOT

Otevřený reflexní kolimátor HOLOSUN HS510C ELITE GR navazuje na úspěšný model HS510C  s rychloupínací QD montáží a velkým průhledem 0,91×1,2 palce. Disponuje pokročilejší technologií solárního panelu SOLAR FAIL, který napájí a řídí intensitu LED diody.

V nepříznivých podmínkách přechází elektronika na baterii samočinně. Technologii SOLAR FAIL lze ručně vypnout a kolimátor je pak napájen z vlastní baterie a jas osnovy se řídí ručně.

Kolimátory Holosun

Prohlédněte si širokou nabídku kolimátorů předního výrobce HOLOSUN. Výrobky této řady se pyšní nejen řadou technických inovací, ale také vysokou výdrží baterie či možnosti využití solárních panelů. Na našem e-shopu naleznete kvalitní kolimátory této značky.

Kolimátory.cz

Kolimátor Holosun HS510C - 2MOA

Kolimátory.cz

Kolimátor Holosun HS510C FDE

Kolimátory.cz

Holosun HE530G ELITE GREEN

Kolimátory.cz

Kolimátor Holosun HS515CM - 2MOA

Kolimátory.cz

Kolimátor Holosun HS503GU FDE - 2MOA

Holosun

Pistolový kolimátor Holosun HE509T GR

Holosun

Micro kolimátor Holosun HS407K

Kolimátory.cz

Kolimátor Holosun HS403A - 2MOA

Kolimátory.cz

Kolimátor Holosun HS503R