Docter

Německá společnost Noblex vyvinula unikátní a inovativní kolimátory DOCTER, které v jednom produktu spojují požadavky pro lov a sportovní i taktickou střelbu. Tyto kolimátory v sobě skrývají hned několik nesporných výhod. Prohlédněte si naši nabídku kolimátorů DOCTER a vyberte si zde ideální zaměřovací zařízení.

Kolimátor Noblex (Docter) sight III 3,5 moa

Inovovaný kolimátor Docter Sight III německé firmy nobles spojuje požadavky lovců, sportovních i taktických střelců do jediného produktu. Disponuje vysoce odolným tělem vyrobeným z hliníkového monobloku ze speciálního hliníku.

Je vodotěsný ve spojení s montáží, má přesný, nastavitelný zaměřovač a dvou-čočkový optický systém s vnitřním reflexním povrchem. Disponuje ostrým obrazem bodu díky použití korekční čočky.

Kolimátor Docter sight II plus D 3,5 moa

Kolimátor DOCTER SIGHT II vynikající kvality disponující velmi jemnou a extrémně přesnou mechanikou. Červený zaměřovací bod se po sejmutí krytky automaticky rozsvítí a intenzita je optimálně nastavena na pevnou hodnotu.

Připevnění na zbraň je možné díky moderním rychloupínacím magnetickým montážím. Vyniká kompaktní konstrukcí a současně nízkou hmotností umožňující snadné a pohodlné použití.

Kolimátory Docter

Výjimečné kolimátory DOCTER disponují velmi přesnou a jemnou mechanikou. Čočky s antireflexní vrstvou zajišťují jasný a čistý obraz. Elektronika i mechanické komponenty jsou vodotěsné. Kompaktní konstrukce s nízkou hmotností umožňuje pohodlné použití na téměř jakoukoli zbraň.

Kolimátory.cz

Noblex (Docter) sight III 3,5 moa

Kolimátory.cz

Docter sight II plus bronze 3,5 moa

Kolimátory.cz

Noblex (Docter) Sight III 7.0 moa

Kolimátory.cz

Noblex (Docter) quicksight 5,0 moa

Kolimátory.cz

Docter sight II plus D 3,5 moa černý

Kolimátory.cz

Docter sight II plus bronze 7,0 moa