AIMPOINT

Tradice kolimátorů AIMPOINT sahá až do roku 1975, kdy byl představen první optický zaměřovač AIMPOINT. Kolimátory AIMPOINT jsou navrženy pro zaměřování s oběma otevřenýma očima, čímž zvyšují rychlost zacílení. Disponují přesným elektronickým systémem zaměřování červeným středovým bodem a bezparalaxovým řešením, díky kterému zůstává středový bod na cíli. Vyberte si z naší široké nabídky kolimátorů AIMPOINT.

Kolimátor Aimpoint Micro T-2

Velmi odolný, kompaktní kolimátor pro profesionální použití. Disponuje červený bodem plně kompatibilní se všemi NVD generacemi. Tento kolimátor nabízí vysokou životnost zdroje, dosahující až 50 let (v pozici NVD). Je vyroben z průtlačně lisovaného vysokopevnostního hliníku a voděodolný do hloubky 25 metrů.

Nabízí spínač regulace jasu s 12 pozicemi: 4 noční (NVD) a 8 denních, z toho jedna extra jasná.

Kolimátor Aimpoint Micro H-2

Kolimátor Aimpoint Micro H-2 slouží ke sportovnímu a loveckému použití. Disponuje zdokonaleným zaúhlením čoček, které jasněji vykreslují tvar a ostrost bodu. Je obohacen o žádané výklopné transparentní krytky objektivu i okuláru.

Nevyžaduje kompatibilitu s nočním viděním, veškeré příslušenství je kompatibilní s modelem H-1. Životnost zdroje je více než 5 let.

Kolimátory AIMPOINT

Vyberte si z naší široké nabídky kolimátorů AIMPOINT, které nabízí mnoho užitečných a vyspělých funkcí. Firma AIMPOINT navíc v roce 2005 představila Technologii AECT, která jejím produktům dodává dlouhou životnost zdroje, dosahující s nočním viděním až 500 000 hodin. Prohlédněte si kolimátory AIMPOINT a vyberte si ten nejvhodnější pro vás.

Aimpoint

Kolimátor Aimpoint ACRO P-1

Aimpoint

Kolimátor Aimpoint Hunter H34S

Aimpoint

Kolimátor Aimpoint Micro T-1

Aimpoint

Kolimátor Aimpoint CompM5

Aimpoint

Kolimátor Aimpoint Micro H-1

Aimpoint

Kolimátor Aimpoint CompML3